Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd. tarak gemileri, suda yaşayan ot hasat makineleri, altın madenciliği makineleri ve seralar üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Baş Tarama, tarama teknolojisi, su temizleme, mineral ayırma vb. gibi rekabetçi ve kaliteli hizmetler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu ürünün sucul ot hasat makinesi, çöp sıyırıcısı/avcısı, nakliye gibi birçok serisi vardır. tekne ve diğer su yüzey ürünleri. Şirketimiz, gelişimin temeli olarak bütünlüğü alır ve doğru pazar konumlandırmasının yanı sıra mükemmel satış sonrası hizmet ile piyasada sağlam bir şekilde durur. Ürünlerimiz Endonezya, Malezya, Hindistan, Güney Afrika, Etiyopya, Vietnam, Moğolistan vb. Ülkelere başarıyla ihraç edilmektedir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Qingdao Head Dredging Heavy Industry Co., Ltd. 2011 yılında kuruldu, 10 yıldan fazla bir süredir zengin üretim tecrübesi biriktirdik.
İnovasyona ve Ar-Ge'ye büyük yatırımlar yaptık.Ürünlerimizi tüm inşaat ortamlarını karşılayacak şekilde sürekli iyileştirmek.

Head Dredging dünyaya tarama ekipmanı satıyor.Leader Dredger, uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile 2011 yılında başlamıştır. Yapılan her tarak, müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmektedir.Farklı inşaat ortamlarına göre, Baş Tarama, müşteriler için en uygun olanıdır.Tarama ekipmanı gerçekten müşteri odaklı bir tersanedir.


Baş tarama, ürün liderliği, hizmet, maliyet, güvenlik ve verimliliğe odaklanır ve bu, kendimizi ağır sanayiye adamamıza olanak sağlamaya devam eder.Müşterilerimizin tarama işi, su temizleme projesi, maden ayırma işi, sera projesi vb. Çözmelerine yardımcı olmak için insan gücü malzeme kaynaklarına ve teknik servise sürekli yatırım yapacağız.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : KEDA/Kafa Tarama

No. Çalışanları : 50~200

Yıllık satış : 10000000-30000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Sertifikalar Çin Qingzhou KEDA Environment Protection Machinery Co., Ltd Sertifikalar